Aktualne Ofert

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami.

  »   aktualne oferty

Oferta pracy - Specjalista ewidencji papierów wartościowych

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ewidencji papierów wartościowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji instrumentów finansowych
  • Obsługa procesów rejestracji papierów wartościowych, w tym poprzez agenta emisji i sponsora emisji, itp.
  • Rozliczanie transakcji w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych (KDPW)
  • Nadzór nad rozliczeniami i poprawnością dokumentacji

Kwalifikacje:

  • znajomość zasad prowadzenia ewidencji papierów wartościowych oraz stosowania ich w praktyce
  • znajomość użytkowania systemów łączności z KDPW: ESDI, ESDK
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • wysoki poziom kultury i etyki zawodowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną

Dodatkowym atutami kandydata będą:

  • doświadczenie w prowadzeniu ewidencji w podmiocie będącym uczestnikiem KDPW
  • doświadczenie w procesach rejestracji papierów wartościowych w KDPW
  • doświadczenie w prowadzeniu rejestru sponsora emisji

 Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DZ.U. z 2015 r. poz. 2135).

weź udział w ofercie

NIEAKCEPTUJE ZAMKNIJ AKCEPTUJĘ